Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Всі ми знаємо, що велотуризм в Європі дуже розвинений, і для поїздок на велосипеді по Європі є всі умови.  Треба тільки правильно підготуватися до свого, можливо, першого велопохід в країни ЄС.  Почнемо з прийняття рішення про те, на якому велосипеді зручніше, найкраще їхати в Західну Європу?

 

 

 Зміст дайджесту:

 

Зараз, коли вітчизняні ринки заполонили велосипеди самих різних моделей кращих фірм планети, навіть важко пригадати, як в колишні часи любителі велосипедної їзди місяцями й роками полювали за нашими «Туристами» з 4-ма і 8-ма передачами (до речі, за якістю вони сильно поступалися  іноземним моделям).

Що ж, сьогодні у нас набагато більше різноманітного похідного спорядження, велотуристичного одягу, всяких-різних деталей до велосипедів.

На сучасному ринку представлений великий вибір дорожніх і туристичних велосипедів, які зручні в управлінні, набирають швидкість і легко гальмують, і при цьому мають помірну вагу. 

У туристів є хороша можливість вибрати собі велотранспорт за смаком, а також виходячи з цілей подорожі.

Про типі велосипедів докладно розказано в статті на нашому сайті.

Додамо тільки, що шосейний велосипед, наприклад, призначений для пересування з великими швидкостями по високоякісному асфальту.  На таких велосипедах встановлюються рекорди на багатоденних велоперегонах, таких як Тур де Франс, Джиро ді Італія, Уельта, а також на Олімпійських іграх.  Розробляючи конструкцію цього велосипеда, виробники оптимізують у першу чергу швидкісні характеристики.  Вартість таких велосипедів досить висока, так як вони призначені для професіоналів високого класу.

Якщо ви збираєтеся досліджувати Європу в тих місцях, де існують складні дорожні умови, зверніть увагу на гірський велосипед.  Велосипеди цього типу мають дещо менший діаметр колеса, на відміну від дорожнього.  Рама такого велосипеда виготовляється з матеріалу підвищеної міцності.  На них встановлюють гідравлічні гальма і амортизаційні вилки.

Якщо ви хочете дістатися до Європи на поїзді, літаку або автобусі, і пересісти на свій велосипед тільки там, в європейських містах, то вас цілком влаштує citybike - міський велосипед, назва якого говорить про діапазон його застосування. 

За своєю конструкцією він схожий на «дорожній», має багатошвідкісні планетарні втулки, яким майже не потрібно постійне технічне обслуговування, і які дають можливість перемикання передач в будь-якому стані, навіть не крутячи педалями.

Туристичний велосипед (touring) призначений, як ви розумієте, для здійснення туристичних маршрутів.  За своїм зовнішнім виглядом і конструкцією він схожий на шосейний, однак має підвищену стійкість і дає можливість комфортно пересуватися зі значним вантажем.

Крім того, для подорожей на велосипеді необхідно вибрати спеціальний одяг, який дає можливість відчувати себе досить комфортно в будь-яких погодних умовах.

 

 Джерела: Діол-Тур, Velotur.Kiev.ua