Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Велотуризм в Європі дуже розвинений, для поїздок на велосипеді по Європі є всі умови, вся інфраструктура, так що сміливо можна їхати хоч одному, хоч з групою друзів у велотур в Італію, Голландію, у будь-яку іншу країну. Що для цього потрібно?  Як підготуватися до велоподорожі по Європі - 2019?  Спробуємо розібратися.

 Зміст дайджесту:

 

Переваги подорожей в Європі на велосипеді

Жителю країн Західної Європи і так все зрозуміло: він, можна сказати, вчиться крутити педалі раніше, ніж ходити.

Активно пересідаючи на велосипеди, жителі Європи переслідують відразу кілька глобальних цілей - порятунок навколишнього середовища і турбота про власне здоров'я.  Їзда на велосипеді сприяє зміцненню м'язів ніг, зміцнюється і нормалізується діяльність дихальної і серцево-судинної системи організму.

А ми з вами для початку зробимо невеликий аналіз - про переваги подорожі по Європі на велосипеді.  У чому вони полягають?

Країни й континенти варто побачити з сідла велосипеда: турист-велосипедист пронирливий, як пішохід, його верткий двоколісний екіпаж дозволяє проїхати туди, куди не потрапить жодний інший засіб пересування, а переміщається він з одного місця в інше в кілька разів швидше пішого туриста.  У важкодоступній місцевості велосипед можна перенести на руках, а в екстрених випадках його можна взяти з собою в поїзд.

 

Унікальна можливість знайомства з країною 

Вирушаючи в велосипедну подорож по Європі, отримуємо можливість поєднати, здавалося б, несумісні речі, а саме: інтенсивну культурну програму з активним відпочинком.  Це прекрасна можливість відвідати затишні містечка, затаєні куточки, відчути національний колорит країни.

У велосипедиста більше шансів побачити побут, звичаї мешканців інших країн.  Нічого цього ні поїзд, ні автобус, ні навіть автомобіль не дають.

Як виграють ті, хто здатний вести бесіди на одному з основних європейських мов, насамперед, англійською!  Адже під час велоподорожі не обійтися без постійних контактів з місцевими жителями при з'ясуванні дороги, або розпитуючи їх про визначні пам'ятки і історію містечка, або в магазині, на ринку.

Є маса кемпінгів, де завжди приймуть вас на нічліг.  Але іноді доводиться ночувати в будинках місцевих жителів, і тоді вже точно не уникнути довгих бесід за вечірнім чаєм про життя-буття, про сім'ю і місцеві звичаї, види на врожай і політику.

Наші велотуристи на Заході відчувають себе навіть затишніше, ніж у себе на батьківщині, тому що Європа велосипед шанує, там для велосипедистів будуються розгалужені мережі маркованих доріжок з твердим покриттям, пересуватися по яким на велосипеді просто і безпечно;  видаються карти, розробляються і облаштовуються маршрути.

Природні ландшафти, що вражають своєю різноманітністю, культурні та історичні пам'ятники дозволяють скласти унікальні маршрути для любителів велотурів.  Навіть якщо раніше ви вже бували, наприклад, в Італії, то велотур дозволить вам дізнатися про цю країну зовсім з іншого боку!  Крім того, можете замовити додаткові екскурсії російською мовою.

 

Найдешевший вид туризму

На відміну від автомобільного транспорту, велосипеду не потрібне паливо. Харчування власного приготування в похідних умовах з продуктів, куплених в магазинах, дає солідну економію.

 У підсумку відпочинок на велосипеді за кордоном стає доступним основній масі громадян, яким не по кишені звичайні закордонний тур.

Таким чином, подорожі на велосипедах за кордон вимагають мінімуму витрат в порівнянні з іншими способами пересування, але дарують багато різноманітних вражень.

Багато велотурів по Європі доступні людям будь-якого віку, а також сім'ям з дітьми.  Кілометраж щоденних велопробігів відомий заздалегідь і зазвичай невеликий.  Для тих, хто вперше зібрався в велосипедну подорож, рекомендується зупинити свій вибір на турах з рівнем складності «легкий» і щоденним пробігом не більше 50 км.

Отже, скажіть, хто з романтиків не мріє об'їхати Європу на велосипеді?  Здається, тільки кволий, боязкий та старий не думає про те, щоб покататися по Європі на своїх двох колесах!  А якщо ви читаєте цю статтю, значить, не ставитеся до таких.  Що ж, кермо вам в руки і попутного, так би мовити, вітру! Цей напрямок туризму набуває все більшої популярності і стає улюбленим видом відпочинку великої кількості людей.

 

Відео велоподорожі

 

Джерело: Диол-Тур