Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Пошук цікавого мультітура, який принесе нові яскраві відчуття - це можливість добре відпочити навіть у вихідні дні.

Частина маршруту на велосипеді, частина на каяках - про це мріють багато туристів.

Такий тип відпочинку підходить як для неповторного сімейного відпочинку, так і для корпоративних вилазок.

Мультітур по Оболоні

Приємна й пізнавальна прогулянка Парком Дружби народів, по Оболонській набережній і парку Наталка з продовженням прогулянки на каяках.  Естетичну насолоду забезпечено!

Залежно від погоди веломаршрути мають варіант Б.

За традицією - старт від велопойнта ПДН вглиб парку, де є річечки, озерця, чудові галявини.  Насолода неповторною природою прямо посеред Києва, що там Києва - Дніпра!

Після по Московському мосту - в сторону урочища "Наталка", його в 2016 році реконструювали й тепер це улюблене місце прогулянок киян і туристів.  З загадок парку - Північний залізничний тунель під Дніпром, якого немає в документації і який не зовсім під Дніпром.

Далі по Оболонській - до прогулянки на каяках, в затоки до островів Оболоні, зокрема, в затоку Верблюд і до старої Діброві, а також до острова Великого, де, якщо пощастить, можна побачити рідкісних птахів, таких як орлан-білохвіст.

Складність: середня, трохи піску на ПДН-е і цілий день руху.

Що знадобиться:

Спортивний одяг, зручне взуття, хороший сніданок для бадьорого настрою і фотоапарат.

Матраци: у міру потреби в будь-якому парку.

Тривалість: 1 день

  Мультітур "Море Межигір'я"

Це поєднання велопрогулянки по красивих куточках набережної моря і походу на каяках по обвідних каналах.  За бажанням додатково можна включити в програму велотуру екскурсію по Межигір'ю.

Маршрут включає в себе прогулянку на велосипедах по околицях знаменитого символу української корупції - хонка Януковича і всі внутрішні локації.

Учасники туру побувають на набережній, де можна бачити залишки бобслейної траси, колишньої спортивної бази "Вишгород", яка під час своєї роботи подарувала Україні олімпійську бронзову призеркою Наталію Якушенко.  Також там була спортивна школа, яка з базою створювала всі умови для розвитку молодих спортсменів.  Остаточно розвиток комплексу обірвався в 1993 році і все, що можна побачити, нагадає скелет динозавра, який заріс травою і чекає дослідників.

Далі прямо по набережній Київського моря - до Лебедівці й нових пригод.

За дамбою - пересадка на каяки, інструктаж і подорож по обвідному каналу в бік Оболоні.

Фініш на каяках -  на набережній Оболоні.

Складність: середня, трохи рельєфу (не дарма місце для бобслейної траси вибирали тут, у Вишгороді).

Тривалість: 1 день

Медовий мультітур по Бортничах

Відмінний варіант для вихідного дня - насолодитися велоподорожжю, дегустацією меду й прогулянкою по водних каналах Осокорків.

Унікальний за легкістю тур наповнений свіжим повітрям Бориспільського лісу і приємними видами буквально в 20 хвилинах від столиці.

Перші пару кілометрів - проїзд по житловому масиву Дарницького району.  У парку Слави - по стежці здоров'я, яка виведе в ліс.

На велосипеді по Бориспільському лісі - приємна прогулянка.  Ніяка погода не зможе перешкодити, адже 80% шляху туру - це асфальт.

Далі - до лісового пасічника, який покаже світ бджіл зсередини, а також напоїть чаєм і пригостить медом.  Потім - оглядовий майданчик над озером в Бортничах, а ще далі - водний маршрут на каяках по озерам Мартишев, Небреж і Тягле, по території Екопарку Осокорків, створення якого має благородну мету врятувати природу.  Під час прогулянки є ймовірність побачити рідкісних птахів.

Тривалість: 1 день.

Складність: легка, не дивлячись на цілий день руху.

Матраци: на оглядовому майданчику в Бортничах і на пасіці.

Мультітур "Хрущовська Венеція"

Це прогулянка з історичною ноткою.  Ви дізнаєтеся, як Венеціанський острів пов'язаний з Микитою Хрущовим.  А після на каяках - навколо Русанівки.

Весь велотур вихідного дня "Хрущовська Венеція" прокладений поруч з Дніпром.  Починається з лівого берега, звідти на велосипедах - на Венеціанський острів, до легендарної гойдалці і дивовижного музею "Київ в мініатюрі".

Після відпочинку - на каяках за новими враженнями навколо Русанівки і вздовж Дніпра до правого берега.  По дорозі - пам'ятник "Рідкісної птиці" і фотографування на тлі фонтанів Русанівки.

Тривалість: 1 день

Складність: легка.

Матраци: у міру потреби.

 

Джерело: Veliki.ua/ru